Zákaznický klub TERNO

Nakupujte na zákaznickou kartu a získejte dárky z katalogu odměn za vaše nákupy. Stačí vyplnit přihlašovací formulář a podepsaný jej odevzdat na pokladně supermarketu Terno Český Krumlov. Obratem obdržíte zdarma naši zákaznickou kartu, kterou můžete začít ihned využívat. Nyní stačí už jen nakupovat, předložit na pokladně kartu před zaplacením nákupu a čerpat výhody zákaznického klubu. Částky jednotlivých nákupů se budou postupně načítat na bodové konto vaší zákaznické karty a z široké nabídky dárků si pak vyberete dárek podle částky na vašem bodovém kontě.

Platnost zákaznické karty

Zákaznická karta vydaná v supermarketu Terno Český Krumlov je platná pouze v supermarketu Terno Český Krumlov.
Zákaznická karta  vydaná v supermarketech Terno Jednoty, s. d. České Budějovice, mají platnost v supermarketech Terno České Budějovice, Týn nad Vltavou, Třeboň, Bechyně, Hradec Králové, Olomouc a ve všech prodejnách Trefa.
Zákaznická karta vydaná v supermarketech Terno Prachatice, Strakonice, Jihlava a Zlín je platná pouze v příslušném supermarketu.

Jak získat dárek

Dárek z našeho katalogu odměn si můžete vyzvednout, pokud máte na své zákaznické kartě dostatečný počet bodů. O vydání dárku požádejte pracovníka supermarketu, který vám rovněž poskytne informace potřebné k jeho výběru. Po vyzvednutí dárku se z bodového konta vaší zákaznické karty odečte hodnota odpovídající výši cílové částky, jež je k získání dárku potřebná.
Upozornění: Za nákup dobíjecích kupónů mobilních operátorů ani dobití telefonu na pokladně se body na zákaznickou kartu nepřipisují.

Vlastní potravinářská výroba

Denně čerstvé podle tradičních receptur