100 let republiky

Oslavte výročí 100 let vzniku První republiky sběratelskou kolekcí magnetek a připomeňte si krásy naší země. V termínu od 3.1.  do 13. 3. 2018 (nebo do vydání magnetek) obdrží každý zákazník k nákupu nad 299 Kč magnetku z kolekce hor a kopců. Magnetku navíc získáte za nákup vybraných výrobků označených v letáku. Akce platí v prodejnách Jednoty Kaplice, mimo supermarket Lipno.

Magnetická kniha

Interaktivní magnetickou knihu, do které si můžete vložit svou kolekci magnetek a zároveň se k jednotlivých místům dozvědět více, získáte v prodejnách Jednoty Kaplice za cenu 69,90 Kč.

Kolekce magnetek

Sběratelská akce 10 magnetek hor a kopců bude probíhat v období leden – březen 2018 nebo do vydání magnetek a v období září – listopad 2018 bude pokračovat sběratelskou akcí 10 magnetek hradů a zámků.

  • Hory a kopce: Krušné hory, Krkonoše, Jeseníky, Beskydy, Šumava, Velká Fatra, Vysoké Tatry, Bukovské vrchy, Černohora, Bílé Karpaty.
  • Hrady a zámky: Bečov nad Teplou, Pražský hrad, Bouzov, Kroměříž, Lednice, Hluboká, Užhorod, Spišský hrad, Bojnický zámok, Bratislavský hrad.

Pravidla soutěže na www.coopclub.cz

Vlastní potravinářská výroba

Denně čerstvé podle tradičních receptur