COOP, hlavní partner pohádky – Tajemství staré bambitky 2

Svaz českých a moravských spotřebních družstev (Skupina COOP) se stal hlavním partnerem pohádky Tajemství staré bambitky 2, na jejíž premiéru se můžete vydat do kin v závěru roku 2021,  9. prosince.

Těšit se můžete na oblíbeného loupežníka Karabu, v podání Ondřeje Vetechého, protože „Karaba je jenom jeden, kudla!„, krále a královnu v podání Tomáše Kluse a Kamilu Janovičové a mnoho dalších. Chybět nebudou ani proradní rádcové Ferenc a Lorenc, v podání Miroslava Vladyky a Jiřího Lábuse. V pohádce se setkáme i s novými postavami, například malou princezničkou Johankou, kterou ztvárnila Valentýnka Bečková, jejíž herecké nadání je přirovnáváno k talentu Tomáše Holého. Režie pohádky se stejně jako v prvním díle, zhostil Ivo Macharáček, který první scénu umístil do prostor malebného zámečku v Mníšku pod Brdy.

TAJEMSTVÍ STARÉ BAMBITKY 2

Příběh pokračuje v době, kdy se Jakub a Anička učí společně vládnout, rodina se rozrostla o zvídavou princeznu Johanku a její dědeček se věnuje jenom hrnčířskému řemeslu. „Johanka je tím, kdo všechny spojuje, protože rodina je to nejdůležitější, a nejen v našem pohádkovém příběhu,“ říká režisér Ivo Macharáček.

Situace se však zamotá ve chvíli, kdy se rádcové Ferenc a Lorenc chtějí pomstít a využijí k tomu „smůlovatou“ královnu Julii, které utekli všichni nápadníci a řízení království jí taky příliš nejde. Nastraží proto na Karabu past. Aby dobro znovu zvítězilo, k tomu je třeba soudržnost a smělé srdce.

Vlastní potravinářská výroba

Denně čerstvé podle tradičních receptur