O družstvu

Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici je významnou firmou působící v oblasti maloobchodu v okrese Český Krumlov. Jsme českým spotřebním družstvem s tradicí od roku 1919. Předmětem naší činnosti je maloobchod a velkoobchod potravinářským zbožím a zbožím denní potřeby.

Provozujeme 32 prodejen potravin, 3 velkoobchodní sklady a 1 potravinářskou výrobu – Lahůdky Besednice. Naše supermarkety COOP Lipno nad Vltavou a COOP TIP U Zelené ratolesti v Českém Krumlově, jsou držiteli prestižního ocenění Q21, prodejna 21. století.

Jsme členem Svazu českých a moravských spotřebních družstev a zakládajícím členem největší nákupní aliance v České republice, COOP Centrum Praha. S Regionální agrární komorou spolupracujeme v rámci projektu Chutná hezky. Jihočesky na podpoře regionálních výrobců potravin.

Za přínosnou spolupráci s městem Kaplice jsme získali ocenění město pro byznys, vyhlašované týdeníkem Ekonom. Patříme mezi úspěšné jihočeské podniky oceňované v rámci projektu Chováme se odpovědně, vyhlašované jihočeskou redakcí Deníku.

Odpovědné chování je nedílnou součástí naší firemní filosofie. Významný důraz je především kladen na podporu sociální oblasti pro zaměstnance družstva, kteří mohou čerpat množství výhod sociálního programu, jako například týden dovolené navíc, příspěvek na dětský tábor, odměna pro bezplatné dárce krve, odměny k životnímu jubileu a výročí zaměstnaneckého poměru v družstvu.

Navazujeme významné spolupráce a partnerství s městy a obcemi našeho okresu a společně zde podporujeme místní spolky dobrovolných hasičů, kulturní akce a dětské zájmové kroužky.

 

Informace o ochraně a zpracování osobních údajů

Grafika1

Vlastní potravinářská výroba

Denně čerstvé podle tradičních receptur