COOP Mobil

LEVNÉ VOLÁNÍ SPOJENÉ S PRAVIDELNÝMI NÁKUPY. TÍM JE COOP MOBIL!

Hlavní výhody COOP Mobilu: Sleva 20 % na volání a SMS za pravidelné nákupy v COOP, tarifikace po sekundách 1+1, smlouvy bez závazků a dobíjení již za 150 Kč. Cena hovoru do vlastní sítě začíná od 0,96 Kč za minutu a do ostatních sítí již za 2 Kč.

nový-2

COOP Mobil je první virtuální operátor, který propojil pravidelné nakupování a odměny za ně. V pravidelných akcích může zákazník získat volné minuty na volání do všech sítí za nákup vybraného produktu na prodejnách COOP v rámci Bonusového programu. Program poskytuje slevu 20 % na volání a SMS po dobu jednoho kalendářního týdne každému, kdo v období jednoho kalendářního týdne nakoupí alespoň za 100 Kč na některé z prodejen COOP. Pokud zákazníci chodí do prodejen pravidelně, mohou trvale volat o 20 % levněji a ještě lépe zhodnotit již tak velice atraktivních ceny.

Další výhodou je účtování po vteřinách, na rozdíl od většiny stávajících operátorů, kteří stále zákazníkovi počítají první minutu a poté teprve jednotlivé vteřiny. COOP Mobil se chce také přiblížit potřebám zákazníků, kteří u předplacených karet chtějí dobíjet co nejmenší částky. Podařilo se tak připravit možnost dobíjení již za 150 Kč, což je nejnižší hodnota ze všech operátorů.

Více informací: www.coopmobil.cz